EvdekiFen.com 25.01.2021 tarihinden itibaren Premium Sürüme geçiş yapmış bulunmaktadır. Bu tarihten itibaren sitede yer alan 5, 6, 7 ve 8. Sınıf PDF test dokümanları, çalışma kağıtları, el yazısı konu anlatımı ders notlarımızı indirebilmek için Premium Üyelik Paketi satın almanız gerekmektedir.

5, 6, 7 ve 8. Sınıf Fen Bilimleri Ünite testlerinden her hangi bir paketi Premium Üye olmadan satın almak için EvdekiFen Soru Fırtınası Mağazamıza göz atabilirsiniz.

EVDEKİFEN PREMİUM PAKET SATIN AL/cart/button/#f39c12

EvdekiFen Premium Üyelik Nedir?

Web sitemizde yer alan testlerin her birine ayrı ayrı ücret ödeyerek satın almak yerine, premium üyemiz olarak 5, 6, 7 ve 8. Sınıf Fen Bilimleri dersi kapsamında yer alan tüm ünitelere ait yüzlerce PDF Test dokümanına ömür boyu erişim imkanına sahip olursunuz.

Nasıl Premium Üye Olurum?

Premium üye olmak için öncelikle "EvdekiFen Premium Üyelik Paketi" satın almanız gerekmektedir. Satın alma işlemi sırasında vereceğiniz e-posta adresiniz (gmail olması önerilir ) sistemimize kayıt edilir. Ödeme onayınız tarafımıza ulaştığında sistemimizden size ait olan e-posta adresine erişim izni veririz. Bu işlemin ardından EvdekiFen Premium Üyesi olursunuz ve sitedeki tüm testleri istediğiniz zaman istediğiniz yerden kolayca indirebilirsiniz. Üyeliğiniz siz istemediğiniz sürece iptal edilmez, ömür boyu kullanabilirsiniz. Böylece her doküman için tek tek ücret ödemek ve işlem yapmak zorunda kalmazsınız.

Premium Üyelik Ücreti Ne Kadar ve Ödeme Nasıl Yapılır?

EvdekiFen'de yer alan tüm PDF Test dokümanlarına ömür boyu sınırsız erişim imkanı sunan Premium Üyelik Paketimiz kısa süreliğine 99,90 TL'dir. Ödemeler satış sistemimiz üzerinden Kredi Kartı ya da Banka Kartı aracılığıyla yapılmaktadır.

PREMİUM ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN!

NOT: Premium Üyelik Paketi satın aldığınızda aşağıda tüm sınıfların tüm ünitelerine ait listelerdeki indirme linkleri aktif olacak ve üyeliğinizin başlaması ile birlikte dilediğiniz yerden her dokümanı istediğiniz sayıda ve şekilde indirebileceksiniz.