8. Sınıf Fen Bilimleri 3. Ünite Basınç Yeni Nesil Sorular Test PDF İndir dokümanı sitedeki yerini almaya başladı. Okullar henüz açılmadı hatta yaz tatilinin ortasındayız fakat şimdiden çalışmaya başlayanlar için ben siteye çok sayıda yeni nesil sorular içeren 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Testleri eklemeye devam ediyorum. Bu kapsamda bugün hazırladığım ve tamamı üst düzey zor sorular ile derlenen ve MEB kazanımlarına uygun olarak ele aldığım 8. Sınıf Katı, Sıvı ve Gaz Basıncı Testleri PDF İndir dokümanlarını hemen aşağıda listeledim.

8. Sınıf Katı Basıncı Test PDF İndir

Siz LGS'ye hazırlanan öğrencilerin en çok zorlandığı konu başlıklarından biri olan Katı Basıncı Yeni Nesil Test Soruları PDF İndir dokümanlarını yalnızca bu konuya ait olacak şekilde sizler için paylaşıyorum. Bugün tamamladığım ilk doküman olan 8. Sınıf Fen Testleri PDF İndir dosyalarında yer alan üst düzey zor soruları mutlaka çözmelisiniz gençler!

Sıvılarda ve Gazlarda Basınç Testi PDF

Ünite kapsamındaki en zor konu başlıkları olan Sıvı ve Gaz Basıncı Testleri PDF İndir dokümanlarını ayrı ayrı paylaşmaya gerek duymadım arkadaşlar. Bu nedenle hemen aşağıda hazırlamış olduğum listede Sıvı Basıncı ve Gaz Basıncı Test İndir PDF dokümanlarını göreceksiniz. Lütfen çalışmalarınızda mutlaka önemseyin burada yer alan soruları, özenle hazırlanmış üst düzey yeni nesil sorular içermektedir.


SIVI BASINCI PDF TEST ARŞİVİ

GAZ BASINCI PDF TEST ARŞİVİ


8. Sınıf Basınç Tekrar Testleri PDF

Şimdi geldi, benim sizlerle paylaşmaktan büyük keyif aldığım bölüme. Çünkü bu bölümde her zaman bol miktarda Fen Testleri ekliyorum, bu da bana keyif veriyor. Çünkü ne kadar çok soru çözerseniz o kadar iyi olur. Neyse, daha fazla uzatmadan hemen aşağıda 8. Sınıf 3. Ünite Basınç Testi PDF dokümanları yer alıyor. Burada paylaştıklarımı ünite sonu değerlendirme testleri olarak düşünebilirsiniz arkadaşlar. Hadi, hepinize kolay gelsin!