LGS FEN YARIYIL KAMP TEKRAR TESTLERİ (EKLENDİ)alert-success
5. Sınıf Fen Bilimleri dersi kapsamında 4. Ünite içerisinde yer alan ve önemli konulardan biri olan Maddenin Ayırt Edici Özellikleri Test Soruları ve Cevapları İndir PDF dokümanları siteye eklendi. Bugünden itibaren çok sayıda konu tarama testleri ve çalışma soruları ile birlikte cevaplı dokümanlar da eklemeye devam edeceğim bu sayfayı takibe alarak sitede yayımlanan yeni dosyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Bununla birlikte 5. Sınıf Maddenin Ayırt Edici Özellikleri Cevaplı Test İndir dokümanları hemen aşağıda listelendi. Şu an sitede aktif olarak paylaşılan ücretsiz pdf testleri listeden kolayca indirebilirsiniz.

Sadece öğrencilerin değil öğretmen arkadaşlarımın da özellikle uzaktan eğitim sürecinde iş yükünü hafifletmek için paylaştığım 5. Sınıf Fen Bilimleri 4. Ünite Maddenin Ayırt Edici Özellikleri Cevaplı Test İndir dokümanları herkes için ücretsiz olarak sitedeki yerini aldı.

İÇİNDE HANGİ KONUDAN KAÇ SORU VAR?
  • Hal Değişimi 3 Test 95 Soru
  • M. Ayırt Edici Öz. 4 Test 178 Soru
  • Isı ve Sıcaklık 5 Test 132 Soru
  • Isı Maddeleri Etkiler 5 Test 116 Soru
  • Ünite Tekrar 2 Test 79 Soru


Örnek Testi İncele/preview/button/#e74c3c Hemen Satın Al/cart/button/#8e44ad

Satın Alma İşlemi Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Tıklayın!alert-success
Bu doküman bugün 6 kişi tarafından satın alınmıştır!
DİKKAT! Satın alacağınız dokümanlara ait PDF dokümanlar her konuya özel olarak hazırlanan PDF'ler halinde satın alma işlemi sırasında vereceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir. Madde ve Değişim ünitesine ait dokümanları satın aldığınızda e-posta adresinize yukarıdaki listede belirtildiği gibi konu konu olmak üzere toplam 19 adet Test PDF'si gönderilecektir.
Dokümanlar için belirtilen fiyat 19 testin tamamı içindir!
Her konuya ait testler ayrı ayrı paketlenmiştir!

8. SINIF 50 ADET YENİ NESİL DENEME SINAVI PDFalert-info
TÜM ÜNİTELER EL YAZISI KONU ANLATIMLARI (İNDİR)alert-success
Sitede yer alan tüm testlere ait cevap anahtarları indireceğiniz pdf dokümanların son sayfasına eklenmiştir. İndirme işlemini tamamladığınızda pdf dokümanı kontrol edin, cevap anahtarı olmayan içerikleri aşağıdaki yorumlar bölümünden tarafımıza iletmeyi unutmayın...alert-info

Sitede yer alan tüm testlerdeki sorular sosyal medya hesapları ve internet sitelerinde yayımlanan pdf dokümanlardan derlenmiştir. EvdekiFen.com site içerisinde yer alan hiçbir doküman ile ilgili sorumluluğu asla kabul etmez...alert-warning