LGS FEN YARIYIL KAMP TEKRAR TESTLERİ (EKLENDİ)alert-success
7. Sınıf fen bilimleri dersi 2. Ünite kapsamında yer alan ve özellikle lise yıllarında biyoloji dersindeki önemli konuların da temelini atmanızı sağlayacak Hücre ve Organelleri konusu ile ilgili tamamı yeni nesil sorular ile hazırlanan çok sayıda ücretsiz pdf test indir dokümanı sitedeki yerini aldı. Yakın zamanda 7. Sınıf Hücre ve Organeller Testi İndir PDF dokümanlarına ait çok sayıda güncel çalışma kağıtları ve yepyeni nesil test indir dokümanları da siteye eklenecek. 

Sizler çalışmalarınızda öğrendiğiniz bilgileri pekiştirmek ve kalıcı hale getirmek için aşağıda ücretsiz olarak paylaştığım 7. Sınıf Hücre ve Organeller Testi İndir PDF dokümanlarını hemen bilgisayarınıza kolayca indirebilirsiniz. 

İÇİNDE HANGİ KONUDAN KAÇ SORU VAR?
  • Ünite Tekrar 3 Test 98 Soru
  • Hücre ve Bölünmeler 4 Test 106 Soru
  • Mitoz Bölünme 3 Test 91 Soru
  • Mayoz Bölünme 1 Test 40 Soru


Örnek Testi İncele/preview/button/#e74c3c Hemen Satın Al/cart/button/#8e44ad

Satın Alma İşlemi Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Tıklayın!alert-success
Bu doküman bugün 6 kişi tarafından satın alınmıştır!
DİKKAT! Satın alacağınız dokümanlara ait PDF dokümanlar her konuya özel olarak hazırlanan PDF'ler halinde satın alma işlemi sırasında vereceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir. Hücre ve Bölünmeler ünitesine ait dokümanları satın aldığınızda e-posta adresinize yukarıdaki listede belirtildiği gibi konu konu olmak üzere toplam 11 adet Test PDF'si gönderilecektir.
Dokümanlar için belirtilen fiyat 11 testin tamamı içindir!
Her konuya ait testler ayrı ayrı paketlenmiştir!

8. SINIF 50 ADET YENİ NESİL DENEME SINAVI PDFalert-info
TÜM ÜNİTELER EL YAZISI KONU ANLATIMLARI (İNDİR)alert-success
Sitede yer alan tüm testlere ait cevap anahtarları indireceğiniz pdf dokümanların son sayfasına eklenmiştir. İndirme işlemini tamamladığınızda pdf dokümanı kontrol edin, cevap anahtarı olmayan içerikleri aşağıdaki yorumlar bölümünden tarafımıza iletmeyi unutmayın...alert-info

Sitede yer alan tüm testlerdeki sorular sosyal medya hesapları ve internet sitelerinde yayımlanan pdf dokümanlardan derlenmiştir. EvdekiFen.com site içerisinde yer alan hiçbir doküman ile ilgili sorumluluğu asla kabul etmez...alert-warning