LGS FEN YARIYIL KAMP TEKRAR TESTLERİ (EKLENDİ)alert-success
Liselere Giriş Sınavı'na hazırlanan öğrenciler için en önemli ders olan LGS Matematik'te yer alan Üslü Sayılar konusuna ait çok sayıda tamamı yeni nesil sorulardan oluşan testler siteye yüklendi. 2021 LGS'ye şimdiden hazırlanmaya başlayan ve bol miktarda soru çözmek isteyen öğrenciler için 8. Sınıf Üslü Sayılar Yeni Nesil PDF Test İndir dokümanları aşağıda listelendi.

Ücretsiz PDF doküman olarak kolayca indirip hemen çözmeye başlayabileceğiniz Üslü Sayılar Testi cevap anahtarı ile birlikte tek dosyada birleştirildi. Soruları çözdükten sonra kontrol etmeyi ve yanlış yaptığınız ya da yapamadığınız soruları öğretmenlerinize sormayı ihmal etmeyin. 

İÇİNDE HANGİ KONUDAN KAÇ SORU VAR?
  • Çarpanlar ve Katlar 3 Test 79 Soru
  • Üslü İfadeler 3 Test 96 Soru
  • Kareköklü İfadeler 3 Test 135 Soru
  • Olasılık 2 Test 57 Soru
  • Cebirsel İfadeler 2 Test 89 Soru
  • 1. Dönem Karma Test 157 Soru


Örnek Testi İncele/preview/button/#e74c3c Hemen Satın Al/cart/button/#8e44ad

Satın Alma İşlemi Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Tıklayın!alert-success
Bu doküman bugün 33 kişi tarafından satın alınmıştır!
DİKKAT! Satın alacağınız dokümanlara ait PDF dokümanlar her konuya özel olarak hazırlanan PDF'ler halinde satın alma işlemi sırasında vereceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir. LGS Matematik 1. Dönem Konularına ait dokümanları satın aldığınızda e-posta adresinize yukarıdaki listede belirtildiği gibi konu konu olmak üzere toplam 14 adet Test PDF'si gönderilecektir.
Dokümanlar için belirtilen fiyat 14 testin tamamı içindir!
Her konuya ait testler ayrı ayrı paketlenmiştir!

8. SINIF 50 ADET YENİ NESİL DENEME SINAVI PDFalert-info
TÜM ÜNİTELER EL YAZISI KONU ANLATIMLARI (İNDİR)alert-success
Sitede yer alan tüm testlere ait cevap anahtarları indireceğiniz pdf dokümanların son sayfasına eklenmiştir. İndirme işlemini tamamladığınızda pdf dokümanı kontrol edin, cevap anahtarı olmayan içerikleri aşağıdaki yorumlar bölümünden tarafımıza iletmeyi unutmayın...alert-info

Sitede yer alan tüm testlerdeki sorular sosyal medya hesapları ve internet sitelerinde yayımlanan pdf dokümanlardan derlenmiştir. EvdekiFen.com site içerisinde yer alan hiçbir doküman ile ilgili sorumluluğu asla kabul etmez...alert-warning