8. SINIF MADDE VE ENDÜSTRİ DERS NOTLARIalert-success
6. Sınıf Fen Bilimleri dersinin ilk ünitesinin son bölümü olan Güneş Tutulması ve Ay Tutulması Testi PDF İndir dokümanları siteye yüklendi. Bir önceki bölümde Güneş Sistemi ile ilgili yüzlerce sorunun yer aldığı yeni nesil testler yayınlanmıştı. Şimdi de sıra geldi ünitenin ikinci bölümü olan 6. Sınıf Ay ve Güneş Tutulmaları Testi İndir PDF dokümanlarını yayınlamaya.

2020 - 2021 eğitim öğretim yılı kapsamında MEB tarafından hazırlanan plan ve programa uygun, geçmiş yıllarda çeşitli sınavlarda çıkmış sorular ile benzer düzeyde olan ve tamamı yeni nesil sorulardan oluşan onlarca 6. Sınıf Fen Bilimleri Testi üst menüde yer alıyor. Bu sayfada 6. Sınıf Ay ve Güneş Tutulmaları Testi İndir PDF dokümanları listelendi. Hemen şimdi kolayca indirip çözmeye başlayabilirsiniz.

İndireceğiniz 6. Sınıf Fen Bilimleri Güneş Sistemi ve Tutulmalar Testleri ve cevap anahtarları aynı doküman içerisine eklenmiştir. PDF'lerin son sayfalarında yanıt anahtarı bulunmaktadır. 

8. SINIF 50 ADET YENİ NESİL DENEME SINAVI PDFalert-info
TÜM ÜNİTELER EL YAZISI KONU ANLATIMLARI (İNDİR)alert-success
Sitede yer alan tüm testlere ait cevap anahtarları indireceğiniz pdf dokümanların son sayfasına eklenmiştir. İndirme işlemini tamamladığınızda pdf dokümanı kontrol edin, cevap anahtarı olmayan içerikleri aşağıdaki yorumlar bölümünden tarafımıza iletmeyi unutmayın...alert-info

Sitede yer alan tüm testlerdeki sorular sosyal medya hesapları ve internet sitelerinde yayımlanan pdf dokümanlardan derlenmiştir. EvdekiFen.com site içerisinde yer alan hiçbir doküman ile ilgili sorumluluğu asla kabul etmez...alert-warning