8. SINIF MADDE VE ENDÜSTRİ DERS NOTLARIalert-success
2021 LGS'ye şimdiden hazırlananlar için özellikle sayısal bölümde yer alan fen bilimleri testleri paylaşmaya devam ediyorum. Bu kapsamda 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri 4. Ünite içerisinde yer alan Periyodik Sistem konusu ile ilgili tamamı yeni nesil sorulardan oluşan çok sayıda ücretsiz pdf test sitedeki yerini aldı.

LGS'de sorumlu olduğunuz derslerden olan fen bilimlerinin en önemli ünitesi olan Madde ve Endüstri ile ilgili çok sayıda soru çözmeniz çıkacak sorularda hata yapmanızın önüne geçecektir. Bu kapsamda ünitenin ilk konusu olan 8. Sınıf Periyodik Sistem Testi İndir PDF dokümanlarını mutlaka indirip çözmeniz ve çözdükten sonra yapamadığınız ya da yanlış yaptığınız soruları öğretmenlerinize sormanız başarı yakalamanız açısından büyük önem taşıyor.

İÇİNDE HANGİ KONUDAN KAÇ SORU VAR?
  • Periyodik Sistem 4 Test, 120 Soru
  • Fiziksel ve Kimyasal Değişimler 4 Test 65 Soru
  • Kimyasal Tepkimeler 5 Test 160 Soru
  • Asitler ve Bazlar 5 Test 140 Soru
  • Isı ve Sıcaklık 6 Test 213 Soru
  • Kimya Endüstrisi 3 Test 52 SoruÖrnek Testi İncele/preview/button/#e74c3c Hemen Satın Al/cart/button/#8e44ad

Satın Alma İşlemi Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Tıklayın!alert-success
Bu doküman bugün 13 kişi tarafından satın alınmıştır!
DİKKAT! Satın alacağınız dokümanlara ait PDF dokümanlar her konuya özel olarak hazırlanan PDF'ler halinde satın alma işlemi sırasında vereceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir. Madde ve Endüstri ünitesine ait dokümanları satın aldığınızda e-posta adresinize yukarıdaki listede belirtildiği gibi konu konu olmak üzere toplam 27 adet Test PDF'i gönderilecektir.
Dokümanlar için belirtilen fiyat 27 testin tamamı içindir!

8. SINIF 50 ADET YENİ NESİL DENEME SINAVI PDFalert-info
TÜM ÜNİTELER EL YAZISI KONU ANLATIMLARI (İNDİR)alert-success
Sitede yer alan tüm testlere ait cevap anahtarları indireceğiniz pdf dokümanların son sayfasına eklenmiştir. İndirme işlemini tamamladığınızda pdf dokümanı kontrol edin, cevap anahtarı olmayan içerikleri aşağıdaki yorumlar bölümünden tarafımıza iletmeyi unutmayın...alert-info

Sitede yer alan tüm testlerdeki sorular sosyal medya hesapları ve internet sitelerinde yayımlanan pdf dokümanlardan derlenmiştir. EvdekiFen.com site içerisinde yer alan hiçbir doküman ile ilgili sorumluluğu asla kabul etmez...alert-warning