8. SINIF MADDE VE ENDÜSTRİ DERS NOTLARIalert-success
2020 - 2021 eğitim öğretim yılı kapsamında Liselere Giriş Sınavı'na hazırlanan öğrenciler ve bu süreçte öğrencileri için elinden gelenin fazlasını yapmak isteyen öğretmen arkadaşlarım için 8. Sınıf LGS Matematik Yeni Nesil Test PDF İndir dokümanları paylaşmaya devam ediyorum. Bu kapsamda Basit Olayların Olma Olasılığı PDF Test İndir dokümanlarının siteye eklendiğini duyurmak istedim.

olasılık test indir

LGS'ye hazırlanan öğrenciler için en önemli ders olan matematikte özellikle yeni nesil sorular çözmek oldukça önemli bir yere sahip. İşte, bunun bilincinde olarak evdekifen.com'da özellikle LGS Matematik dersine ait konular ile ilgili bol miktarda yeni nesil soru içeren testler paylaşmaya özen gösteriyoruz. Bu sayfada da yine tamamı yeni nesil olmak şartıyla Basit Olayların Olma Olasılığı PDF Test İndir dokümanları listelendi.

İÇİNDE HANGİ KONUDAN KAÇ SORU VAR?
  • Çarpanlar ve Katlar 3 Test 79 Soru
  • Üslü İfadeler 3 Test 96 Soru
  • Kareköklü İfadeler 3 Test 135 Soru
  • Olasılık 2 Test 57 Soru
  • Cebirsel İfadeler 2 Test 89 Soru
  • 1. Dönem Karma Test 157 Soru


Örnek Testi İncele/preview/button/#e74c3c Hemen Satın Al/cart/button/#8e44ad

Satın Alma İşlemi Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Tıklayın!alert-success
Bu doküman bugün 33 kişi tarafından satın alınmıştır!
DİKKAT! Satın alacağınız dokümanlara ait PDF dokümanlar her konuya özel olarak hazırlanan PDF'ler halinde satın alma işlemi sırasında vereceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir. LGS Matematik 1. Dönem Konularına ait dokümanları satın aldığınızda e-posta adresinize yukarıdaki listede belirtildiği gibi konu konu olmak üzere toplam 14 adet Test PDF'si gönderilecektir.
Dokümanlar için belirtilen fiyat 14 testin tamamı içindir!
Her konuya ait testler ayrı ayrı paketlenmiştir!

8. SINIF 50 ADET YENİ NESİL DENEME SINAVI PDFalert-info
TÜM ÜNİTELER EL YAZISI KONU ANLATIMLARI (İNDİR)alert-success
Sitede yer alan tüm testlere ait cevap anahtarları indireceğiniz pdf dokümanların son sayfasına eklenmiştir. İndirme işlemini tamamladığınızda pdf dokümanı kontrol edin, cevap anahtarı olmayan içerikleri aşağıdaki yorumlar bölümünden tarafımıza iletmeyi unutmayın...alert-info

Sitede yer alan tüm testlerdeki sorular sosyal medya hesapları ve internet sitelerinde yayımlanan pdf dokümanlardan derlenmiştir. EvdekiFen.com site içerisinde yer alan hiçbir doküman ile ilgili sorumluluğu asla kabul etmez...alert-warning