8. SINIF MADDE VE ENDÜSTRİ DERS NOTLARIalert-success
Liselere Giriş Sınavı yani LGS'nin en önemli dersi olan matematik ile ilgili bol miktarda yeni nesil sorunun yer aldığı testler paylaşmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda özellikle yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirmek isteyen öğrenciler için 8. Sınıf Matematik 1. Ünite Tekrar Testi PDF İndir dokümanları bol sorularla siteye eklendi.

lgs carpanlar ve katlar

2020 - 2021 eğitim öğretim yılında özellikle LGS'de yüksek başarı hedefleyen öğrenciler için vazgeçilmez olan yeni nesil matematik testleri çok fazla şekilde aranıyor. Bu nedenle evdekifen.com olarak siz 2021 tayfanın 8. Sınıf Matematik 1. Ünite Tekrar Testi PDF İndir ihtiyacını ücretsiz olarak karşılıyoruz. İndireceğiniz dokümanların içerisinde Çarpanlar ve Katlar, Ebob - Ekok, Üslü İfadeler konu başlıklarına ait yüzlerce sorunun yer aldığı testlere sahip olacaksınız.

İÇİNDE HANGİ KONUDAN KAÇ SORU VAR?
  • Çarpanlar ve Katlar 3 Test 79 Soru
  • Üslü İfadeler 3 Test 96 Soru
  • Kareköklü İfadeler 3 Test 135 Soru
  • Olasılık 2 Test 57 Soru
  • Cebirsel İfadeler 2 Test 89 Soru
  • 1. Dönem Karma Test 157 Soru


Örnek Testi İncele/preview/button/#e74c3c Hemen Satın Al/cart/button/#8e44ad

Satın Alma İşlemi Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Tıklayın!alert-success
Bu doküman bugün 33 kişi tarafından satın alınmıştır!
DİKKAT! Satın alacağınız dokümanlara ait PDF dokümanlar her konuya özel olarak hazırlanan PDF'ler halinde satın alma işlemi sırasında vereceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir. LGS Matematik 1. Dönem Konularına ait dokümanları satın aldığınızda e-posta adresinize yukarıdaki listede belirtildiği gibi konu konu olmak üzere toplam 14 adet Test PDF'si gönderilecektir.
Dokümanlar için belirtilen fiyat 14 testin tamamı içindir!
Her konuya ait testler ayrı ayrı paketlenmiştir!

8. SINIF 50 ADET YENİ NESİL DENEME SINAVI PDFalert-info
TÜM ÜNİTELER EL YAZISI KONU ANLATIMLARI (İNDİR)alert-success
Sitede yer alan tüm testlere ait cevap anahtarları indireceğiniz pdf dokümanların son sayfasına eklenmiştir. İndirme işlemini tamamladığınızda pdf dokümanı kontrol edin, cevap anahtarı olmayan içerikleri aşağıdaki yorumlar bölümünden tarafımıza iletmeyi unutmayın...alert-info

Sitede yer alan tüm testlerdeki sorular sosyal medya hesapları ve internet sitelerinde yayımlanan pdf dokümanlardan derlenmiştir. EvdekiFen.com site içerisinde yer alan hiçbir doküman ile ilgili sorumluluğu asla kabul etmez...alert-warning