8. SINIF MADDE VE ENDÜSTRİ DERS NOTLARIalert-success
5. Sınıflar için fen bilimleri dersinin ilk konusu olan Güneş'in Yapısı ve Özellikleri ile ilgili hiçbir yerde bulamayacağınız çok sayıda güncel, yepyeni ücretsiz pdf test dokümanları sitedeki yerini aldı. 2020 - 2021 eğitim öğretim yılında ortaokulun ilk kademesi olan 5. Sınıfa başlayan öğrenciler için Fen Bilimleri Güneş'in Yapısı ve Özellikleri Test İndir PDF dokümanları aşağıda listelendi.

İndireceğiniz dokümanlarda yer alan ücretsiz testlere ait cevap anahtarları her dokümanın son sayfasına tarafımızca otomatik olarak eklenmiştir. Lütfen tüm sayfaları dikkatlice kontrol edin, yanıtları bulunmayan dokümanları yukarıdaki iletişim butonuna tıklayarak bize bildirmeyi unutmayın.

Güneş'in Yapısı ve Özellikleri - TEST 1alert-success
Güneş'in Yapısı ve Özellikleri - TEST 2alert-success
5. SINIF FEN ÇALIŞMA KAĞITLARI (TÜM ÜNİTELER)alert-info

5. Sınıf Fen Bilimleri dersine ait diğer tüm üniteleri kapsayan dokümanlara ücretsiz olarak erişebilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

8. SINIF 50 ADET YENİ NESİL DENEME SINAVI PDFalert-info
TÜM ÜNİTELER EL YAZISI KONU ANLATIMLARI (İNDİR)alert-success
Sitede yer alan tüm testlere ait cevap anahtarları indireceğiniz pdf dokümanların son sayfasına eklenmiştir. İndirme işlemini tamamladığınızda pdf dokümanı kontrol edin, cevap anahtarı olmayan içerikleri aşağıdaki yorumlar bölümünden tarafımıza iletmeyi unutmayın...alert-info

Sitede yer alan tüm testlerdeki sorular sosyal medya hesapları ve internet sitelerinde yayımlanan pdf dokümanlardan derlenmiştir. EvdekiFen.com site içerisinde yer alan hiçbir doküman ile ilgili sorumluluğu asla kabul etmez...alert-warning