8. SINIF MADDE VE ENDÜSTRİ DERS NOTLARIalert-success
8. Sınıflar için özellikle matematik dersi kapsamında yaptığınız çalışmalarda yeni nesil sorular çözmek LGS'ye hazırlık sürecinde önem verilmesi gereken bir konu. Bu nedenle sizlerin 8. Sınıf LGS Matematik Yeni Nesil Test ihtiyacınızı gidermek adına binlerce sorunun yer aldığı bir arşiv hazırlanıyor. Bu sayfada 8. Sınıf LGS Cebirsel İfadeler ve Özdeşlikler PDF Test İndir dokümanlarına ücretsiz olarak ulaşabileceksiniz.

2020 - 2021 eğitim öğretim yılı kapsamında MEB tarafından hazırlanan Matematik dersi müfredatında yer alan konulardan biri de Cebirsel İfadeler ve Özdeşlikler konusudur. İlerleyen yıllarda yani lisede de birçok önemli konunun temeli olan Cebirsel İfadeler ve Özdeşlikler PDF Test İndir dokümanları aşağıda listelenmiştir. Bol miktarda yeni nesil soru çözmek isteyenler hemen kolayca bilgisayarına indirip çözmeye başlayabilir. Yanlış yaptığınız ya da yapamadığınız tüm soruları öğretmenlerinize sormayı unutmayın.

İndireceğiniz dokümanlarda yer alan testlere ait cevap anahtarları PDF'in son sayfasına eklenmiştir. Çözdükten sonra kontrol etmeyi unutmayın.

C. İfadeler ve Özdeşlikler - TEST 1alert-success
C. İfadeler ve Özdeşlikler - TEST 2alert-success
8. SINIF 50 ADET YENİ NESİL DENEME SINAVI PDFalert-info
TÜM ÜNİTELER EL YAZISI KONU ANLATIMLARI (İNDİR)alert-success
Sitede yer alan tüm testlere ait cevap anahtarları indireceğiniz pdf dokümanların son sayfasına eklenmiştir. İndirme işlemini tamamladığınızda pdf dokümanı kontrol edin, cevap anahtarı olmayan içerikleri aşağıdaki yorumlar bölümünden tarafımıza iletmeyi unutmayın...alert-info

Sitede yer alan tüm testlerdeki sorular sosyal medya hesapları ve internet sitelerinde yayımlanan pdf dokümanlardan derlenmiştir. EvdekiFen.com site içerisinde yer alan hiçbir doküman ile ilgili sorumluluğu asla kabul etmez...alert-warning