LGS FEN YARIYIL KAMP TEKRAR TESTLERİ (EKLENDİ)alert-success
8. Sınıflar için 2021 Liselere Giriş Sınavı maratonu başladı diyebiliriz. Birçoğunuz çalışmalara başladınız bile. Bu nedenle karşınızdaki en önemli ders olan Matematik 1. Ünite yani Çarpanlar ve Katlar ile ilgili yeni nesil sorular paylaşmaya devam ediyorum. Bu kapsamda 8. Sınıf Çarpanlar ve Katlar Zor Test Soruları İndir dokümanları sitedeki yerini aldı.

Yaz aylarını ve okulların şimdilik 21 Eylül'de açılacak olmasını fırsata dönüştürme çabası içerisinde olan öğrenciler şimdiden 2021 LGS Matematik çalışmaya başladı. Hatta birçoğu 8. Sınıf Matematik 1. Ünite olan Çarpanlar ve Katlar Zor Test Soruları İndir dokümanları arayıp çalışmalarına hız bile kattı. Bol miktarda soru çözmenin bilincinde olanların adresi bu yıl da evdekifen.com olacak, takipte kalın; en kaliteli soruları ücretsiz olarak kolayca bilgisayarınıza indirip hemen çözmeye başlayın.

İÇİNDE HANGİ KONUDAN KAÇ SORU VAR?
  • Çarpanlar ve Katlar 3 Test 79 Soru
  • Üslü İfadeler 3 Test 96 Soru
  • Kareköklü İfadeler 3 Test 135 Soru
  • Olasılık 2 Test 57 Soru
  • Cebirsel İfadeler 2 Test 89 Soru
  • 1. Dönem Karma Test 157 Soru


Örnek Testi İncele/preview/button/#e74c3c Hemen Satın Al/cart/button/#8e44ad

Satın Alma İşlemi Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Tıklayın!alert-success
Bu doküman bugün 33 kişi tarafından satın alınmıştır!
DİKKAT! Satın alacağınız dokümanlara ait PDF dokümanlar her konuya özel olarak hazırlanan PDF'ler halinde satın alma işlemi sırasında vereceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir. LGS Matematik 1. Dönem Konularına ait dokümanları satın aldığınızda e-posta adresinize yukarıdaki listede belirtildiği gibi konu konu olmak üzere toplam 14 adet Test PDF'si gönderilecektir.
Dokümanlar için belirtilen fiyat 14 testin tamamı içindir!
Her konuya ait testler ayrı ayrı paketlenmiştir!

8. SINIF 50 ADET YENİ NESİL DENEME SINAVI PDFalert-info
TÜM ÜNİTELER EL YAZISI KONU ANLATIMLARI (İNDİR)alert-success
Sitede yer alan tüm testlere ait cevap anahtarları indireceğiniz pdf dokümanların son sayfasına eklenmiştir. İndirme işlemini tamamladığınızda pdf dokümanı kontrol edin, cevap anahtarı olmayan içerikleri aşağıdaki yorumlar bölümünden tarafımıza iletmeyi unutmayın...alert-info

Sitede yer alan tüm testlerdeki sorular sosyal medya hesapları ve internet sitelerinde yayımlanan pdf dokümanlardan derlenmiştir. EvdekiFen.com site içerisinde yer alan hiçbir doküman ile ilgili sorumluluğu asla kabul etmez...alert-warning