8. SINIF MADDE VE ENDÜSTRİ DERS NOTLARIalert-success
8. Sınıflar için Liselere Giriş Sınavı'na hazırlanırken Matematik dersi açısından başlangıç olarak kabul edeceğimiz konu olan Çarpanlar ve Katlar Yeni Nesil PDF Test İndir dokümanları bugünden itibaren siteye eklenmeye başlandı. Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan bol miktarda 8. Sınıf Matematik Çarpanlar ve Katlar Testi aşağıda listeleniyor.

2020 - 2021 eğitim öğretim yılı sonunda yapılacak olan LGS'de özellikle sayısal bölümde yüksek başarı hedefleyen öğrencilerin bol miktarda soru çözmesine yardımcı olmak amacıyla evdekifen.com'da her gün yüzlerce sorunun yer aldığı çok sayıda yeni nesil pdf test dokümanları ekleniyor. Takipte kalarak LGS süreci boyunca ihtiyacınız olan tüm soruları ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 2020 LGS Matematik Çarpanlar ve Katlar Testi dokümanlarına ait cevap anahtarları her pdf'in son sayfasına eklenmiştir.

İÇİNDE HANGİ KONUDAN KAÇ SORU VAR?
  • Çarpanlar ve Katlar 3 Test 79 Soru
  • Üslü İfadeler 3 Test 96 Soru
  • Kareköklü İfadeler 3 Test 135 Soru
  • Olasılık 2 Test 57 Soru
  • Cebirsel İfadeler 2 Test 89 Soru
  • 1. Dönem Karma Test 157 Soru


Örnek Testi İncele/preview/button/#e74c3c Hemen Satın Al/cart/button/#8e44ad

Satın Alma İşlemi Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Tıklayın!alert-success
Bu doküman bugün 33 kişi tarafından satın alınmıştır!
DİKKAT! Satın alacağınız dokümanlara ait PDF dokümanlar her konuya özel olarak hazırlanan PDF'ler halinde satın alma işlemi sırasında vereceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir. LGS Matematik 1. Dönem Konularına ait dokümanları satın aldığınızda e-posta adresinize yukarıdaki listede belirtildiği gibi konu konu olmak üzere toplam 14 adet Test PDF'si gönderilecektir.
Dokümanlar için belirtilen fiyat 14 testin tamamı içindir!
Her konuya ait testler ayrı ayrı paketlenmiştir!

8. SINIF 50 ADET YENİ NESİL DENEME SINAVI PDFalert-info
TÜM ÜNİTELER EL YAZISI KONU ANLATIMLARI (İNDİR)alert-success
Sitede yer alan tüm testlere ait cevap anahtarları indireceğiniz pdf dokümanların son sayfasına eklenmiştir. İndirme işlemini tamamladığınızda pdf dokümanı kontrol edin, cevap anahtarı olmayan içerikleri aşağıdaki yorumlar bölümünden tarafımıza iletmeyi unutmayın...alert-info

Sitede yer alan tüm testlerdeki sorular sosyal medya hesapları ve internet sitelerinde yayımlanan pdf dokümanlardan derlenmiştir. EvdekiFen.com site içerisinde yer alan hiçbir doküman ile ilgili sorumluluğu asla kabul etmez...alert-warning