8. SINIF MADDE VE ENDÜSTRİ DERS NOTLARIalert-success
Liselere Giriş Sınavı'nda sayısal bölümde yer alan 8. Sınıf fen bilimleri dersine ait üniteler ile ilgili çok sayıda ücretsiz pdf testler paylaşmaya devam ediyorum. Bu kapsamda bugün LGS Fen Bilimleri 4. Ünite içerisinde bulunan 8. Sınıf Asitler ve Bazlar Testi İndir PDF dokümanları da sitedeki yerini aldı.

2020 - 2021 eğitim öğretim yılı sonunda, muhtemelen 5 Haziran'da yapılması beklenen LGS'de çıkacak konular arasında yer alan Fen Bilimleri 4. Ünite Madde ve Endüstri ünitesi dahilindeki tüm konular ile ilgili bol miktarda soru çözmeniz gerekiyor. Oldukça uzun bir ünite olması nedeniyle evdekifen.com'da Periyodik Sistem, Kimyasal Tepkimeler, Fiziksel ve Kimyasal Değişimler, Asitler ve Bazlar gibi konulara ayırarak testler paylaşmayı tercih ettim. 

Bu sayfada 8. Sınıf Asitler ve Bazlar Testi İndir PDF dokümanlarının listelenmiş haline ücretsiz olarak erişebileceksiniz. Aşağıda listelenen çok sayıda test içerisinden dilediğinizi seçip kolayca indirdikten sonra hemen çözmeye başlayabilirsiniz.

İÇİNDE HANGİ KONUDAN KAÇ SORU VAR?
  • Periyodik Sistem 4 Test, 120 Soru
  • Fiziksel ve Kimyasal Değişimler 4 Test 65 Soru
  • Kimyasal Tepkimeler 5 Test 160 Soru
  • Asitler ve Bazlar 5 Test 140 Soru
  • Isı ve Sıcaklık 6 Test 213 Soru
  • Kimya Endüstrisi 3 Test 52 SoruÖrnek Testi İncele/preview/button/#e74c3c Hemen Satın Al/cart/button/#8e44ad

Satın Alma İşlemi Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Tıklayın!alert-success
Bu doküman bugün 13 kişi tarafından satın alınmıştır!
DİKKAT! Satın alacağınız dokümanlara ait PDF dokümanlar her konuya özel olarak hazırlanan PDF'ler halinde satın alma işlemi sırasında vereceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir. Madde ve Endüstri ünitesine ait dokümanları satın aldığınızda e-posta adresinize yukarıdaki listede belirtildiği gibi konu konu olmak üzere toplam 27 adet Test PDF'i gönderilecektir.
Dokümanlar için belirtilen fiyat 27 testin tamamı içindir!

8. SINIF 50 ADET YENİ NESİL DENEME SINAVI PDFalert-info
TÜM ÜNİTELER EL YAZISI KONU ANLATIMLARI (İNDİR)alert-success
Sitede yer alan tüm testlere ait cevap anahtarları indireceğiniz pdf dokümanların son sayfasına eklenmiştir. İndirme işlemini tamamladığınızda pdf dokümanı kontrol edin, cevap anahtarı olmayan içerikleri aşağıdaki yorumlar bölümünden tarafımıza iletmeyi unutmayın...alert-info

Sitede yer alan tüm testlerdeki sorular sosyal medya hesapları ve internet sitelerinde yayımlanan pdf dokümanlardan derlenmiştir. EvdekiFen.com site içerisinde yer alan hiçbir doküman ile ilgili sorumluluğu asla kabul etmez...alert-warning