LGS FEN YARIYIL KAMP TEKRAR TESTLERİ (EKLENDİ)alert-success
2020 - 2021 eğitim öğretim yılında koronavirüs nedeniyle okullardaki belirsizlik birçok kişiyi okul için ihtiyaç duyulacak kitapları alıp almamakta kararsız bırakıyor. Bu nedenle sizler için şimdilik her hangi bir masraf yapmadan kolayca indirebileceğiniz 5. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası İndir PDF dokümanlarını ücretsiz olarak paylaşıyoruz. 

Müfredat kapsamında yer alan tüm 5. Sınıf fen bilimleri ünitelerine ait tamamı yeni nesil sorular ile hazırlanmış olan soru bankası pdf dokümanları aşağıda paylaşıldı. 2020 - 2021 yeni eğitim öğretim yılı kapsamında 5. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası İndir PDF dokümanını ücretsiz arayanlar için paylaştığımız bu dokümanları hemen kolayca indirip çözmeye başlayabilirsiniz.

5. SINIF FEN BİLİMLERİ SORU BANKASIalert-success
5. SINIF FEN ÇALIŞMA KAĞITLARI (TÜM ÜNİTELER)alert-info

Yakın zamanda diğer derslere ait paylaşımlar da olacak. 5. Sınıflar için şimdilik yalnızca Fen Bilimleri Soru Bankası İndir PDF dokümanları sitedeki yerini aldı. Takipte kalarak, yakında paylaşılacak olan diğer tüm derslere ait soru bankası pdf dokümanlarını da ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

8. SINIF 50 ADET YENİ NESİL DENEME SINAVI PDFalert-info
TÜM ÜNİTELER EL YAZISI KONU ANLATIMLARI (İNDİR)alert-success
Sitede yer alan tüm testlere ait cevap anahtarları indireceğiniz pdf dokümanların son sayfasına eklenmiştir. İndirme işlemini tamamladığınızda pdf dokümanı kontrol edin, cevap anahtarı olmayan içerikleri aşağıdaki yorumlar bölümünden tarafımıza iletmeyi unutmayın...alert-info

Sitede yer alan tüm testlerdeki sorular sosyal medya hesapları ve internet sitelerinde yayımlanan pdf dokümanlardan derlenmiştir. EvdekiFen.com site içerisinde yer alan hiçbir doküman ile ilgili sorumluluğu asla kabul etmez...alert-warning